##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

. شرکت آب و فاضلاب مشهد

چکیده

فراخوان اولویت‌های پژوهشی شرکت آب و فاضلاب مشهد در سال 1396
مطابق روال سال‌های گذشته در شرکت آب و فاضلاب مشهد، اولویت‌های پژوهشی جهت دریافت پروپوزال بر‌روی «پورتال تحقیقات» و «سامانه جامع نرم‌افزاری تحقیقات» این شرکت قرار گرفته است. لذا از کلیه پژوهشگران علاقمند دعوت می‌گردد، ضمن مراجعه به پورتال تحقیقات آبفا مشهد و مشاهده لیست عناوین پژوهشی که منتج از نیازسنجی‌های انجام شده در این سازمان می‌باشد، حداکثر تا 15 اردیبهشت‌ماه سال 1396 اقدام نمایند.

فراخوان اعلام مشارکت در فعالیت‌های پژوهشی شرکت آب و فاضلاب مشهد
شرکت آب و فاضلاب مشهد در ‌راستای ایجاد فضای تعامل مؤثر و کارآمد و انتقال دانش و تجربه بین صنعت و حوزه آکادمیک در ‌نظر دارد، برای برخی از فعالیت‌های مرتبط بخش تحقیق و توسعه مانند داوری پروپوزال‌های پژوهشی، عضویت در کمیته‌های پژوهشی، نظارت فنی طرح‌های پژوهشی، مشاور اجرای دستاوردهای پژوهشی و سایر فعالیت‌ها، از ظرفیت متخصصین، نخبگان و خبرگان دانشگاهی و حوزه‌های دانش و فناوری استفاده نماید. لذا از واجدین شرایط در حوزه آب و فاضلاب و موضوعات وابسته جهت همکاری در زمینه‌های مذکور دعوت به مشارکت می‌گردد. علاقمندان می‌توانند آمادگی خود را از طریق ارسال درخواست به ایمیل R&D@abfamashhad.net و ثبت نام (و بارگذاری رزومه علمی) در سامانه جامع نرم‌افزاری تحقیقات (سامانه محقق) به نشانی http://research.abfamashhad.net به این شرکت اعلام نمایند که نتایج بررسی‌ها متعاقباً به اطلاع ایشان رسانیده خواهد شد.

جزئیات مقاله

مراجع
نشانی سامانه جامع نرم‌افزاری تحقیقات http://research.abfamashhad.net
نشانی پورتال تحقیقات شرکت آبفا مشهد http://rd.abfamashhad.ir
ارجاع به مقاله
شرکت آب و فاضلاب مشهد . (2017). فراخوان اولویت‌های پژوهشی سال 1396 و اعلام مشارکت در فعالیت‌های پژوهشی شرکت آب و فاضلاب مشهد. آب و توسعه پایدار, 3(2), 120. https://doi.org/10.22067/jwsd.v3i2.63319
نوع مقاله
سایر مطالب علمی نشریه